"Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-10 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 23 тамыздағы № 16-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 34-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 4215 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 576 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-10 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 23 тамыздағы № 16-5 шешімінің (Жамбыл облысының Әділет департаментінде № 2007 болып тіркелген, Жамбыл облыстық "Ақ жол" газетінде № 118 (17806) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау Жамбыл облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы Б. Саудабаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов

О признании утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 23 августа 2013 года № 16-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-10 "О повышении ставок платы за эмиссию в окружающую среду"
Решение Жамбылского областного маслихата от 30 апреля 2019 года № 34-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 мая 2019 года № 4215
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 23 августа 2013 года № 16-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-10 "О повышении ставок платы за эмиссию в окружающую среду" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Жамбылской области за № 2007, опубликовано в Жамбылской областной газете "Знамя труда" № 110 (17826).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата Б. Саудабаев
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков