Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативтерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 1709 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 маусымда № 4258 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабын және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабын басшылыққа ала отырып, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласы әкімдігіне қарасты мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар таза кірістің бір бөлігін аударуды корпоративтік табыс салығы бойынша декларация тапсыру үшін белгіленген мерзімнен кейін он жұмыс күнінен кешіктірмей жергілікті бюджетке аударсын.
3. Мемлекеттік коммуналдық кәсiпорындардың мемлекеттiк басқару органдары ведомствоға қарасты мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың жергілікті бюджетке таза кірісінің бір бөлігін аударудың белгіленген нормативін толық және уақытылы аударуына тұрақты бақылау жүргізсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Қ. Сарытайға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Досаев
Тараз қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 30 мамырдағы
№___ қаулысына қосымша
Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
Таза кіріс 3 000 000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 5 пайыз
Таза кіріс 3 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
150 000 теңге + таза кірістің 3 000 000 теңге мөлшерінен асқан сомасынан 10 пайыз
Таза кіріс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
4 850 000 теңге + таза кірістің 50 000 000 теңге мөлшерінен асқан сомасынан 15 пайыз
Таза кіріс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
34 850 000 теңге + таза кірістің 250 000 000 теңге мөлшерінен асқан сомасынан 25 пайыз
Таза кіріс 500 000 001 теңгеден 1 000 000 000 теңгеге дейін
97 350 000 теңге + таза кірістің 500 000 000 теңге мөлшерінен асқан сомасынан 30 пайыз
Таза кіріс 1 000 000 001 теңгеден және жоғары
247 350 000 теңге + таза кірістің 1 000 000 000 теңге мөлшерінен асқан сомасынан 50 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода государственных коммунальных предприятий
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 30 мая 2019 года № 1709. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июня 2019 года № 4258
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормативы отчисления части чистого дохода государственных коммунальных предприятий при акимате города Тараз согласно приложению.
2. Государственным коммунальным предприятиям перечислить часть чистого дохода в местный бюджет не позднее десяти рабочих дней после срока, установленного для сдачи декларации по корпоративному подоходному налогу.
3. Органам государственного управления государственных коммунальных предприятий осуществлять постоянный контроль за полнотой и своевременностью перечисления подведомственными государственными коммунальными предприятиями в местный бюджет установленного норматива отчисления части чистого дохода.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз К. Сарытая.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
№__ от 30 мая 2019 года
Нормативы отчисления части чистого дохода государственных коммунальных предприятий
Чистый доход до 3 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
150 000 тенге + 10 процентов превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
4 850 000 тенге + 15 процентов превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
34 850 000 тенге + 25 процентов превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге
Чистый доход от 500 000 001 тенге до 1 000 000 000 тенге
97 350 000 тенге + 30 процентов превышающей чистый доход в размере 500 000 000 тенге
Чистый доход от 1 000 000 001 тенге и свыше
247 350 000 тенге + 50 процентов превышающей чистый доход в размере 1 000 000 000 тенге