Дәрілік заттарды қосымша беру туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 398 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 5211 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 25.02.2021 № 34 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша берілсін (рецепт бойынша):
"Инфликсимаб" - "Ойық жаралы колит, Крон ауруы" диагнозы бойынша;
"Олодатерол гидрохлориді/Тиотропия бромиді моногидрат" - "Өкпенің созылмалы обструктивті ауруы" диагнозы бойынша;
"Канакинумаб" - "Ювенильді идиопатиялық артрит" диагнозы бойынша;
"Көктамыр ішіне енгізу үшін G Иммуноглобулин (адамдық қалыпты)" - "Аутоиммундық аурулар және иммундық жетіспеушілік жағдайлар" диагнозы бойынша".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 02.07.2020 № 553 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың халықты әлеуметтік-мәдени дамыту және әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С.М. Әдекенов).
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Тілемісов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Өтешов

О предоставлении лекарственных средств дополнительно
Решение Карагандинского областного маслихата от 28 февраля 2019 года № 398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2019 года № 5211. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 34
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25.02.2021 № 34 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно лекарственные средства (по рецепту):
"Инфликсимаб" - при диагнозах "Язвенный колит, Болезнь Крона";
"Олодатерола гидрохлорид/Тиотропия бромид моногидрат" - при диагнозе "Хроническая обструктивная болезнь легких";
"Канакинумаб" - при диагнозе "Ювенильный идиопатический артрит";
"Иммуноглобулин G (человеческий нормальный) для внутривенного введения" - при диагнозе "Аутоиммунные заболевания и иммуннодефицитные состояния".
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 02.07.2020 № 553 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Адекенов С.М.).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии Т. Тлемисов
Секретарь областного маслихата С. Утешов