2019 жылға акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 28 ақпандағы № 13/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 5215 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 408 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17583 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год
Постановление акимата Карагандинской области от 28 февраля 2019 года № 13/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2019 года № 5215.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 408 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17583) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2019 жылға акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 10/02 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4671 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 40 (22299) "Индустриальная Караганда", 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 40 (22492) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 3 сәуірде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 13 марта 2018 года № 10/02 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4671, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 12 апреля 2018 года № 40 (22299), "Орталық Қазақстан" от 12 апреля 2018 года за № 40 (22492), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 апреля 2018 года).

3. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
5. "2019 жылға акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы 28 ақпандағы
№ 13/01 қаулысына қосымша
2019 жылға акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Постановление "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год" вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 28 февраля 2019 года № 13/01
Объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 27.12.2019 № 75/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ реттік саны
Тауарлық балық өнімдерінің түрлері
2019 жылға өнім өндірісінің жоспарланған көлемі, килограмм
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімдерінің 1 килограмм өндірісіне азық шығындарына берілетін субсидиялардың бекітілген нормативі, килограмм

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 27.12.2019 № 75/01 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
№ по порядку
Виды товарной рыбоводной продукции
Планируемый объем производства продукции в 2019 году, килограмм
Утвержденный норматив расхода кормов на производство 1 килограмм продукции аквакультуры (рыбоводства) субсидий, килограмм