Барлық салықтөлеушілер үшін тіркелген салықтың мөлшерлемерін белгілеу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 387 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 5308 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 517 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 15.06.2020 № 517 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).

Об установлении ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков
Решение Карагандинского городского маслихата от 25 апреля 2019 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 мая 2019 года № 5308. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 15 июня 2020 года № 517
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 15.06.2020 № 517 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 546 бабына, Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласында барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың мөлшерлемері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков в городе Караганде согласно приложению.

2. Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVI сессиясының № 169 "Кәсіпкерлік қызметінің жекелеген түрлеріне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-82 болып тіркелген, 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 134 (463) "Взгляд на события" газетінде жарияланған).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Мұхтаров
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2019 жылғы "25" сәуірдегі
XXXVII сессиясының
№ 387 шешіміне қосымша
Рет №
Салық салу объектісінің атауы
Айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1.
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
5
2.
Бiреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
7
3.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
4
4.
Ойын жолы
25
5.
Карт
4
6.
Бильярд үстелі
8
7.
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
35

2. Признать утратившим силу решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва № 169 от 24 декабря 2008 года "Об установлении ставок фиксированного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-1-82, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2008 года № 134 (463)).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Мухтаров
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов
Приложение
к решению XXXVII сессии Карагандинского
городского маслихата
от "25" апреля 2019 года № 387
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
5
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
7
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4.
Игровая дорожка
25
5.
Карт
4
6.
Бильярдный стол
8
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астана и Алматы и специальной зоны
35