Салық салу мақсаттары үшін Қарағанды қаласының аумағын аймақтандыру схемасын бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 388 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5326 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 218 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 23.11.2022 № 218 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған, автотұрақтар (паркингтер), автожанармай құю станцияларына сондай-ақ тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасы бұзыла отырып пайдаланылатын бөлінген жерлерді қоспағанда Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 504, 505, 506-баптарында белгіленген, жер салығының ставкалары төмендетілген немесе жоғарылатылған Қарағанды қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасы 1 қосымшаға және 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 215 "Салық салу мақсаттары үшін Қарағанды қаласының аумағын аймақтандыру Схемасын бекіту туралы" V шақырылған XXIV сессиясының шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2410 тіркелді, 2013 жылғы 7 қарашада "Взгляд на события" газетінің №139 (1210) жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Мұхтаров
Қалалық мәслихат хатшысы К. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2019 жылғы "25" сәуірдегі
XXXVII сессиясының
№ 388 шешіміне
1 қосымша
Салық салу мақсаттары үшін Қарағанды қаласының аумағын аймақтандыру СХЕМАСЫ
Қарағанды қалалық мәслихатының
2019 жылғы "25" сәуірдегі
XXXVII сессиясының
№ 388 шешіміне
2 қосымша
Жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициентінің көрсетілуімен қалалық кадастрлық есептік кварталдар ТІЗІМІ
Аймағының №
Базалық мөлшерлемесін түзететін пайыздар
Есептік кадастрлық кварталдардың тізімі
І
+ 50 %

Об утверждении схемы зонирования территории города Караганды для целей налогообложения
Решение Карагандинского городского маслихата от 25 апреля 2019 года № 388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 мая 2019 года № 5326. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 23 ноября 2022 года № 218
Сноска. Утратило cилу решением Карагандинского городского маслихата от 23.11.2022 № 218 (вводится в действие с 01.01.2023).
Примечание РЦПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемую схему зонирования земель города Караганды с понижающими или повышающими ставками земельного налога установленных статьями 504, 505, 506 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" согласно приложению 1 и приложению 2, за исключением земель, выделенных под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, а также не используемые в соответствующих целях или используемые с нарушением законодательства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение XXIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 25 сентября 2013 года № 215 "Об утверждении Схемы зонирования территории города Караганды для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2410, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 7 ноября 2013 года № 139 (1210)).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Мухтаров
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XXXVII сессии Карагандинского
городского маслихата
от "25" апреля 2019 года № 388
СХЕМА зонирования территории города Караганды для целей налогообложения
Приложение 2
к решению XXXVII сессии Карагандинского
городского маслихата
от "25" апреля 2019 года № 388
ПЕРЕЧЕНЬ учетных городских кадастровых кварталов с указанием поправочного коэффициента к базовой ставке земельного налога
№ зоны
Проценты корректирующие базовую ставку
Перечень учетных кадастровых кварталов
І
+ 50 %