Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 24/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 5345 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 08/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 05.02.2020 № 08/01 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Занына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 45/04 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4425 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2017 жылдың 9 қаршасында № 126 (22239) және "Орталық Қазақстан" 2017 жылдың 9 қаршасында № 125 (22432) газеттерінде, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 9 қаршасында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "____" ________
№______ қаулысына
қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-ананың бір айлық төлемақы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
3 жасқа дейін
3 жастан 7 жасқа дейін
3 жасқа дейін
3 жастан 7 жасқа дейін
1.
Балабақша, бөбекжай, мектепке дейінгі шағын орталық (қалыпты топ)

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата города Караганды от 15 мая 2019 года № 24/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 мая 2019 года № 5345. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 5 февраля 2020 года № 08/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 05.02.2020 № 08/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 13 октября 2017 года № 45/04 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4425, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 9 ноября 2017 года № 126 (22239) и "Орталық Қазақстан" от 9 ноября 2017 года № 125 (22432), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 ноября 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата
города Караганды
от "___"_________2019 года
№_____
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
до 3 лет
от 3 до 7 лет
до 3 лет
от 3 до 7 лет
1.
Детский сад, ясли-сад, дошкольный мини-центр (обычная группа)