"Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 15/06 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 52/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қыркүйекте № 5479 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі №15/06 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде №3766 болып тіркелді, 2016 жылғы 7 мамырда №74-75 (22180) "Орталық Қазақстан" газетінде, 2016 жылғы 17 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарағанды қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстығы заңға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Қала әкімі Н. Әубәкіров

О признании утратившим силу постановления акимата города Караганды от 13 апреля 2016 года № 15/06 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором"
Постановление акимата города Караганды от 11 сентября 2019 года № 52/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 сентября 2019 года № 5479
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 13 апреля 2016 года №15/06 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3766, опубликовано в газете "Орталық Қазақстан" от 7 мая 2016 года №74-75 (22180), в информационно-правовой системе "Әділет" 17 мая 2016 года).
2. Государственному учреждению "Отдел государственных активов и закупок города Караганды" в соответствии с действующим законодательством принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Караганды.
Аким города Н. Аубакиров