Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 37/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 5544 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 38/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 14.11.2023 № 38/02 (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 26 ноября 2019 года № 37/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2019 года № 5544. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган области Ұлытау от 14 ноября 2023 года № 38/02
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Жезказган области Ұлытау от 14.11.2023 № 38/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6), 9) тармақтарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 14010 тіркелді) бұйрығына сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 6), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 14010) акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде.

1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от списочной численности работников согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. Жезқазған қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 19/03 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4349 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 38 (193) "Жезказганский вестник" газетінде, 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 38 (8051) "Сарыарқа" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 22 қыркүйегінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Жезказган от 21 августа 2017 года №19/03 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4349, опубликовано в газете "Жезказганский вестник" от 28 сентября 2017 года № 38 (193), в газете "Сарыарқа" от 28 сентября 2017 года № 38 (8051), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 сентября 2017 года).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Қ. Бегімов
Жезқазған қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "___" _____________
№ __/___
қаулысына 1 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарға жұмыс орындары квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қарттар мен мүгедектерінің медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Жезказган.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Бегимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Жезказган
от " " 2019 года
№ /
Квоты рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов города Жезказган Карагандинской области"