Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 40/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 5592 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 48/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 02.12.2021 № 48/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Қ. Бегімов
Жезқазған қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "____" ________
№ ______ қаулысына
қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-ананың бір айлық төлемақы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
3 жасқа дейін
3 жастан 6 жасқа дейін
3 жасқа дейін
3 жастан 6 жасқа дейін
1.
Балабақша, бөбекжай, мектепке дейінгі шағын орталық

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 13 декабря 2019 года № 40/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 декабря 2019 года № 5592. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 2 декабря 2021 года № 48/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 02.12.2021 № 48/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Жезказган.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Бегимов
Приложение
к постановлению акимата
города Жезказган
от "___"_________ 2019 года
№ _____
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
до 3 лет
от 3 до 6 лет
до 3 лет
от 3 до 6 лет
1.
Детский сад, ясли-сад, дошкольный мини-центр