"Теміртау Мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынымен өндірілетін және өткізілетін ақылы қызметтеріне бағаларды бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 57/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5588 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 156-бабы 2-тармағына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Теміртау Мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынымен өндірілетін және өткізілетін ақылы қызметтеріне бағалар бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Мирас Жанатбекұлы Құттыбайға жүктелсін.

Об установлении цен на платные услуги, производимые и реализуемые коммунальным государственным казенным предприятием "Темиртауский Дворец культуры"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 12 декабря 2019 года № 57/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2019 года № 5588
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 156 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить цены на платные услуги, производимые и реализуемые коммунальным государственным казенным предприятием "Темиртауский Дворец культуры", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Темиртау Құттыбай Мираса Жанатбекұлы.