"Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердің тізбесін анықтау туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 08/04 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 18/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 сәуірде № 5299 болып тіркелді
"Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелерін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1127 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18120 болып тіркелген), "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердің тізбесін анықтау туралы" Саран қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 08/04 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4162 болып тіркелген, "Саран газеті" газетінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 11 (892) санында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 18 наурызда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Маргарита Евгеньевна Блокқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов

О признании утратившим силу постановления акимата города Сарани от 16 февраля 2017 года № 08/04 "Об определении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 17 апреля 2019 года № 18/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2019 года № 5299
Согласно Приказа Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 1127 "Об определении перечней товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18120), в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 16 февраля 2017 года № 08/04 "Об определении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4162, опубликовано в газете "Саран газеті" 10 марта 2017 года №11 (892), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 марта 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Блок Маргариту Евгеньевну.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов