Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 48/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 5537 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 5/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 03.02.2021 № 5/01 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 48/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 ноября 2019 года № 5537. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 3 февраля 2021 года № 5/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 03.02.2021 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарға жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) 1-қосымшаға сәйкес бас бостандықты айыру орындарынан босатылған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде;

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 1;

2) 2-қосымшаға сәйкес пробация қызметі есебінде тұрған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде.
2. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 6/01 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5179 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде электрондық түрде 2019 жылдың 13 ақпанда, 2019 жылдың 15 ақпанда № 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2) для лиц, состоящих на учете службы пробации в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 2.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 6 февраля 2019 года № 6/01 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5179, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 февраля 2019 года, в газете "Шахтинский вестник" от 15 февраля 2019 года № 6).