Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 5 "Бұқар жырау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, сондай-ақ Ботақара кенті, Новоузенка, Доскей, Көкпекті ауылдары мен Қушоқы кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 10 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 5491 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 5 "Бұқар жырау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, сондай-ақ Ботақара кенті, Новоузенка, Доскей, Көкпекті ауылдары мен Қушоқы кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4568 тіркелген, 2018 жылғы 27 қаңтардағы № 4 аудандық "Бұқар жырау жаршысы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген "Бұқар жырау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары" 1 қосымшасында:
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
8
Емханалар
1 келіп кету
0,0055
";
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
9
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелері
1 төсек-орын

О внесении изменений в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 5 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бухар-Жыраускому району, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Ботакара, селам Новоузенка, Доскей, Кокпекты и поселку Кушокы Бухар-Жырауского района"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 сентября 2019 года № 5491
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №5 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бухар-Жыраускому району, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Ботакара, селам Новоузенка, Доскей, Кокпекты и поселку Кушокы Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4568, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 4 от 27 января 2018 года, Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года) следующие изменения:
в приложении 1 "Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бухар-Жыраускому району", утвержденных вышеуказанным решением:
в строку, порядковый номер 8, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"
9
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место