Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, салу және пайдалану үшін Қарқаралы ауданы аумағында жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 84 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 наурызда № 5227 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 69 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута на земельные участки на территории Каркаралинского района для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 7 марта 2019 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2019 года № 5227. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына Қарқаралы қаласынан Қарабұлақ, Бақты, Егіндібұлақ, Аппаз, Қарағайлы, Қаракөл, Бүркітті, Жарлы ауылдық елді мекендеріне талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, салу және пайдалану үшін жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қарқаралы ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.А. Наушабаев) Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне сәйкес жұмыстар жүргізсін.

1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельных участков у землепользователей акционерному обществу "Казахтелеком" для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи от города Каркаралинск к сельским населенным пунктам Карабулак, Бахты, Егиндыбулак, Аппаз, Карагайлы, Каракол, Буркитты, Жарлы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Каркаралинского района" (Наушабаев А.А.) провести работы согласно Земельного Кодекса Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "____" ___________
№__________қаулысына
қосымша
Жер санаты, қала және елді мекен атаулары
Қауымдық сервитутты орнату алаңы, гектар
1
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жері және ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған өзге де жерлер, барлығы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов
Приложение
к постановлению
акимата Каркаралинского района
от "___" ___________ 2019 года
№______
Наименование категорий земель, города и населенных пунктов
Площадь установления публичного сервитута, гектар
1
Земли промышленности, транспорта, связи и иного не сельскохозяйственного значения