Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ынталы ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 5144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Ынталы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізуіне байланысты, Ынталы ауылдық округі Ынталы ауылындағы Бейбітшілік және Нұра көшелерінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданының Ынталы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 мамырдағы № 01 "Ынталы ауылдық округі Ынталы ауылындағы Бейбітшілік және Нұра көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4770 болып тіркелген, 2018 жылғы 09 маусымдағы № 23 (11667) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 04 маусымда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ынталы ауылдық округінің әкімі Ж.К. Кежембаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
министрлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитететінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.Ж. Көпжасаров
4 қаңтар 2019 жыл

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Ынталинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 4 января 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 января 2019 года № 5144
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Ынталинского селького округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц Бейбитшилик и Нура села Ынталы Ынталинского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Ынталинского сельского округа Каркаралинского района от 18 мая 2018 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Бейбитшилик и Нура села Ынталы Ынталинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4770, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 09 июня 2018 года № 23 (11667), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 04 июня 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ынталинского сельского округа Ж.К. Кежембаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Т.Ж. Копжасаров
4 января 2019 год