Родников ауылдық округінің Қарасу ауылы аумағында карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 маусымда № 5391 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 26 шілдедегі № 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 26.07.2019 № 02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес Родников ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Родников ауылдық округінің Қарасу ауылы аумағында құстар арасында Ньюкасл ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Б. Ибраев

Об установлении карантина на территории села Карасу Родниковского сельского округа
Решение акима Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 17 июня 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 июня 2019 года № 5391. Утратило силу решением акима Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 26 июля 2019 года № 02
Сноска. Утратило силу решением акима Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 26.07.2019 № 02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Родниковского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением Ньюкаслской болезни среди птиц, установить карантин на территории села Карасу Родниковского сельского округа.
2. Провести ветеринарно - санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Ибраев