"Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Ұлытау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 23/16 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 2 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 5279 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Ұлытау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Ұлытау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 23/16 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 болып тіркелген; 2017 жылғы 09 қыркүйек №35 (6109) санды "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған; Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 08 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ұлытау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау ауданының әкімі Ә.С. Омар

О признании утратившим силу постановления акимата Улытауского района от 10 июля 2017 года № 23/16 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором"
Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 29 марта 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 апреля 2019 года № 5279
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Улытауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Улытауского района от 10 июля 2017 года №23/16 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4329; опубликован в газете "Ұлытау өңірі" от 09 сентября 2017 года №35 (6109) опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 августа 2017 года).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Улытауского района" в соответствии с действующим законодательством принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с момента официального опубликования.
Аким Улытауского района Ә.С.Омар