2019 жылға жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 896 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 ақпанда № 6677 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 6 февраля 2019 года № 896. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 февраля 2019 года № 6677. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Е.Меңлібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "6" ақпандағы
№ 896 қаулысына қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жұмыскер лердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (пайыз) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындары ның саны (адам)
1
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
1
1
2
"Қармақшы аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
1
1
3
"Төретам кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
1
1
4
"Төретам кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Төретам кенттік клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
13
1
1
5
"Ақай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
1
1
6
"Ақай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ақай ауылдық клуб үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
12
1
1
Барлығы
146
6

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год в размере одного процента согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Менлибаева Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Макашов С.
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "6" февраля 2019 года № 896
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год в размере одного процента
Наименование организации
Общая числен ность работников (человек)
Размер квоты (процент) от численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жосалы"
70
1
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Кармакшинского района"
17
1
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Торетам"
19
1
1
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом клуба кента Торетам" государственного учреждения "Аппарат акима кента Торетам"
13
1
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акай"
15
1
1
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом клуба аула Акай" государственного учреждения "Аппарата акима аульного округа Акай"
12
1
1
Всего
146
6