Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 132 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 7045 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қызылорда облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 930 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6038 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда жарияланған);
2) "Қызылорда облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 930 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1289 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6590 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 8 қаңтарда жарияланған).
2. "Қызылорда облысының жұмылдыру дайындығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары М.Н. Делмұхановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі К. Искаков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қызылорда облысының Полиция
департаменті" мемлекеттік
мекемесімен
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Қызылорда облысы және
Байқоныр қаласы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесімен

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 24 декабря 2019 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2019 года № 7045
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области:
1) постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2017 года № 930 "Об утверждении перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6038, опубликовано 4 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) постановление акимата Кызылординской области от 24 декабря 2018 года № 1289 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2017 года № 930 "Об утверждении перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6590, опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Управление по мобилизационной подготовке Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Дельмуханова М.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков
"СОГЛАСОВАНО"
Государственным учреждением
"Департамент полиции
Кызылординской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Государственным учреждением
"Департамент Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
по Кызылординской области и городу
Байконыр"