"Қызылорда облысының ауылдық жеріне жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсетудің қағидалары мен мөлшерлерін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 358 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 399 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 7052 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 457 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 24.08.2020 № 457 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысының ауылдық жеріне жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсетудің қағидалары мен мөлшерлерін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 358 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6936 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қазанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 6-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 41-сессиясының төрағасы
Ж. Ысқақ
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
К. Бисенов

О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 16 октября 2019 года № 358 "Об определении Правил и размера оказания социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность Кызылординской области за счет средств областного бюджета"
Решение Кызылординского областного маслихата от 25 декабря 2019 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2019 года № 7052. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 24 августа 2020 года № 457
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 24.08.2020 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 16 октября 2019 года № 358 "Об определении Правил и размера оказания социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность Кызылординской области за счет средств областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6936, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 24 октября 2019 года) следущее изменение:
в приложении указанного решения подпункт 5) пункта 6 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 41 сессии
Кызылординского областного маслихата
Ж. Ысқақ
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
К. Бисенов