"2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №205-34/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № 255-46/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 қыркүйекте № 6911 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205-34/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6583 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1-8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 021 039,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті-601 657,0 мың теңге;
Белкөл кенті-200 565,4 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі-200 205,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі-499 540,2 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі-210 327,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі-104 406,2 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі-101 262,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі-103 077,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 139 618,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті-83 265,0 мың теңге;
Белкөл кенті-16 500,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі-3 675,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі-8 925,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі-13 598,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі-3 916,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі-5 302,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі-4 437,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 511,4 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті-656,0 мың теңге;
Белкөл кенті-0;
Ақжарма ауылдық округі-147,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі-189,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі-0;
Қарауылтөбе ауылдық округі-0;
Қызылөзек ауылдық округі-0;
Қосшыңырау ауылдық округі-519,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 879 910,4 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2018 года №205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 августа 2019 года № 255-46/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 сентября 2019 года № 6911. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2018 года № 205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6583, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-8 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 021 039,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 601 657,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 200 565,4 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 200 205,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 499 540,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 210 327,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 104 406,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек-101 262,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 103 077,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 139 618 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 83 265,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 16 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 3 675,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 8 925,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 13 598,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 3 916,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 5 302,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 4 437,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 511,4 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 656,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 0;
сельский округ Акжарма- 147,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 189,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 0;
сельский округ Карауылтобе- 0;
сельский округ Кызылозек- 0;
сельский округ Косшынырау- 519,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 879 910,4 тысяч тенге, в том числе:

Тасбөгет кенті-517 736,0 мың теңге;
Белкөл кенті-184 065,4 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі-196 383,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі-490 425,8 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі-196 729,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі-100 490,2 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі-95 960,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі-98 121,0 мың теңге.
2) шығындар – 2 069 727,6 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 613 945,0 мың теңге;
Белкөл кенті- 207 406,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 201 806,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 514 633,6 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 218 157,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 105 259,3 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 104 614,2 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 103 904,9 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 687,8 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 48 687,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 687,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 12 288,0 мың теңге;
Белкөл кенті- 6 841,3 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 1 601,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 15 093,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 7 830,0 мың теңге;

поселок Тасбогет- 517 736,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 184 065,4 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 196 383,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 490 425,8 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 196 729,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 100 490,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 95 960,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 98 121,0 тысяч тенге.
2) расходы – 2 069 727,6 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 613 945,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 207 406,7 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 201 806,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 514 633,6 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 218 157,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 105 259,3 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 104 614,2 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 103 904,9 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0; в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 687,8 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 687,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 48 687,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 12 288,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 6 841,3 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 1 601,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 15 093,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 7 830,0 тысяч тенге;

Қарауылтөбе ауылдық округі- 853,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 3 352,2 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 827,9 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-8 қосымшалары осы шешімнің 1-8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХVІ сессиясының төрағасы
Б. ЫСҚАҚОВ
Қызылорда қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
М. КӘРІМБАЕВ

сельский округ Карауылтобе- 853,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 3 352,2 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 827,9 тысяч тенге.";
приложения 1-8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1-8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХVІ сессии
Кызылординского городского маслихата
Б. ИСКАКОВ
Исполняющий обязанности секретаря
Кызылординского городского маслихата
М. КАРИМБАЕВ