Қосшыңырау ауылдық округінде орналасқан "Кылыш" шаруашылық қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қосшыңырау ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 80 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 6929 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министірлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 06-515 ұсынысы негізінде, Қосшыңырау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосшыңырау ауылдық округінде орналасқан "Кылыш" шаруашылық қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдың арасында бруцеллез ауру ошағының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Д. Таубай

О снятии ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Кылыш" расположенного в сельском округе Косшынырау
Решение акима сельского округа Косшынырау города Кызылорда Кызылординской области от 2 октября 2019 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 октября 2019 года № 6929
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кызылординская городская территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 20 сентября 2019 года №06-515 аким сельского округа Косшынырау РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с ликвидацией очага бруцеллеза среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Кылыш" расположенного в сельском округе Косшынырау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким селького округа Д. Таубай