Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Өркендеу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 7010 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы №7-09-664 ұсынысы негізінде, Өркендеу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өркендеу ауылдық округiнің Жанкент ауылының аумағында ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Өркендеу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 14 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6880 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 тамызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Н. Үргенішбай

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Оркендеу Казалинского района Кызылординской области от 5 декабря 2019 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 декабря 2019 года № 7010
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора государственного учреждения "Казалинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 4 декабря 2019 года № 7-09-664, аким сельского округа Оркендеу РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота на территории села Жанкент сельского округа Оркендеу.
2. Признать утратившим силу решение сельского округа Оркендеу от 14 августа 2019 года № 14 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6880, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 августа 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Үргенішбай