Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 886 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 6649 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 199 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 20.12.2020 № 199 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 12590 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қармақшы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
2. "Қармақшы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 798 "2019 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6440 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 қыркүйекте жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы
Ә.Қошалақов

Об определении единого организатора государственных закупок для заказчиков
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 10 января 2019 года № 886. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 января 2019 года № 6649. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 20 декабря 2020 года № 199
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 20.12.2020 № 199 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 12590) акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Кармакшинского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел государственных закупок Кармакшинского района" в установленном законодательном порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 18 сентября 2018 года № 798 "О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2019 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6440, опубликовано в эталонном контрольном банке в Республики Казахстан от 28 сентября 2018 года).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Кармакшинского района
А.Кошалаков