"Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 205 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 266 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 6949 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 108 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 205 "Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6482 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қарашада жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 42-сессиясының төрағасы
Т.Ералиев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "23" қазандағы
№ 266 шешіміне қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы "23" қазандағы
№ 205 1-шешіміне қосымша
Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке жылдық нормасы, текше метр
1
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын

О внесении изменения в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 октября 2018 года №205 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Кармакшинскому району"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 октября 2019 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 октября 2019 года № 6949. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 108
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 октября 2018 года № 205 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Кармакшинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6482, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 8 ноября 2018 года) следующее изменение:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 42-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Т.Ералиев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятұлы
Приложение к решению
Кармакшинского районного маслихата
"23" октября 2019 года № 266
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
"23" октября 2018 года № 205
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кармакшинскому району
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, на 1 расчетную единицу кубический метр
1
Домовладение неблагоустроенное
1 житель