"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, сонымен қатар ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласының педагог қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібін және мөлшерін бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 тамыздағы №256 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 274 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 6999 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Aуылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, сонымен қатар ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласының педагог қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі және мөлшерін бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 тамыздағы № 256 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6892 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 20 тамызда жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы 6-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 43-сессиясының төрағасы
А.Қаржаубаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Наятұлы

О внесении изменения в решение Кармакшинского районного маслихата от 14 августа 2019 года №256 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, а также педагогическим работникам образования, работающим в сельской местности"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 декабря 2019 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 декабря 2019 года № 6999
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 14 августа 2019 года № 256 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, а также педагогическим работникам образования, работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6892, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 20 августа 2019 года) следующее изменение:
в приложении к указанному решению пункт 6 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 43-сессии
Кармакшинского районного маслихата
А.Қаржаубаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятұлы