Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiлеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 272 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 7002 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексi" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексiнің 139-бабының 9-тармағына, "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 03.09.2020 № 363; 23.02.2022 № 134 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. "Жоғарылатылған лауазымдық айықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" Қармақшы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 175 шешiмiнiң (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 4693 нөмiрiмен тiркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 11 маусымда және аудандық "Қармақшы таңы" газетiнiң 2014 жылғы 25 маусымда жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 43-сессиясының төрағасы
А.Қаржаубаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Наятұлы

Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 декабря 2019 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 декабря 2019 года № 7002.
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территории" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Кармакшинского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 03.09.2020 № 363; 23.02.2022 № 134 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Кармакшинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 175 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4693, опубликовано 11 июня 2014 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" и 25 июня 2014 года в районной газете "Қармақшы таңы").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 43-сессии
Кармакшинского районного маслихата
А.Қаржаубаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятұлы