Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 663 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6987 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес Жосалы кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жосалы кентінің "Тәуелсіздік" ықшам ауданынындағы келесі көшелері:
1) атауы жоқ №5 көшеге "Сұлтан Сармолдин" есімі;
2) атауы жоқ №9 көшеге "Әділбек Қайруллаев" есімі;
3) атауы жоқ №17 көшеге "Шәкіман Бектібаев" есімі берілсін.
2. Жосалы кентінің "Шығыс" көшесі "Ардақ Қазиев" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жосалы кенті әкімінің орынбасары А.Қойшыбаевқа жүктелсін.
4. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні

О присвоении наименовании и переименовании улиц
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 25 ноября 2019 года № 663. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2019 года № 6987
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1, аким поселка Жосалы РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам микрорайона "Тәуелсіздік" поселка Жосалы:
1) безымянной улице №5 имя "Сұлтан Сармолдин";
2) безымянной улице №9 имя "Әділбек Қайруллаев";
3) безымянной улице №17 имя "Шәкіман Бектібаев".
2. Переименовать улицу "Шығыс" именем "Ардақ Қазиев" поселка Жосалы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Жосалы Койшыбаева А.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Должность ФИО