Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 6654 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 84 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 19.04.2021 № 84 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы №648 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларының 3-тармағының 11) тармақшасына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №12590 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 25.02.2020 № 53 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. “Жалағаш ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
2. “Жалағаш ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің орынбасары Р. Д. Ержановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев

Об определении единого организатора для заказчиков
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 15 января 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 января 2019 года № 6654. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 19 апреля 2021 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 19.04.2021 № 84 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 11) пункта 3 Правил осуществления государственных закупок, утвержденными приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года №648 “Об утверждении Правил осуществления государственных закупок” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №12590) акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 25.02.2020 № 53 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1. Определить коммунальное государственное учреждение “Отдел государственных закупок Жалагашского района” единым организатором для заказчиков.
2. Коммунальному государственному учреждению “Отдел государственных закупок Жалагашского района” в установленном заканодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района Ержанова Р. Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев