“Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 тамыздағы №15-1 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 37-4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 ақпанда № 6712 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 55-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 55-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 тамыздағы № 15-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5957 болып тіркелген, 2017 жылы 21 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2017 жылғы 16 қыркүйекте “Жалағаш жаршысы” газетіне жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
5-тармақтың 3) тармақшасы мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
“Жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне теңестірілген адамдар, оның ішінде: бұрынғы КСР Одағын қорғау кезiнде, әскери қызметтiң өзге де мiндеттерiн басқа уақытта орындау кезiнде жаралануы, контузия алуы, зақымдануы салдарынан немесе майданда болуына байланысты, сондай-ақ Ауғанстанда немесе ұрыс қимылдары жүргiзiлген басқа мемлекеттерде әскери мiндетiн өтеу кезiнде ауруға шалдығуы салдарынан мүгедек болған әскери қызметшiлер, әскери мiндетiн орындау кезiнде жаралануы, контузия алуы, зақымдануы салдарынан, яки майданда болуына немесе ұрыс қимылдары жүргiзiлген мемлекеттерде әскери мiндетiн орындауына байланысты ауруға шалдығуы салдарынан мүгедек болған бұрынғы КСР Одағының мемлекеттік қауіпсіздік органдарының және ішкі істер органдарының басшы және қатардағы құрамындағы адамдар – 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір дүркін;”.

О внесении дополнения в решения Жалагашского районного маслихатаот 24 августа 2017 года №15-1 “Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22 февраля 2019 года № 37-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 февраля 2019 года № 6712. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 апреля 2020 года № 55-1
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2020 № 55-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 “Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 августа 2017 года № 151 “Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5957, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 сентября 2017 года и в газете “Жалағаш жаршысы” от 16 сентября 2017 года) следующее дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 3) пункта 5 дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
“лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны, в том числе: военнослужащим, ставшим инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при защите бывшего Союза ССР, при исполнении иных обязанностей воинской службы в другие периоды или вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте, а также при прохождении воинской службы в Афганистане или других государствах, в которых велись боевые действия, лицам начальствующего и рядового состава органов государственной безопасности бывшего Союза ССР и органов внутренних дел, ставшим инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при исполнении служебных обязанностей, либо вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте или выполнением служебных обязанностей в государствах, где велись боевые действия – один раз в размере 40 месячного расчетного показателя;”.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
37-сессиясының төрағасы
М.ЖАМАНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. ЕСПАНОВ
КЕЛІСІЛДІ:
“Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы” мемлекеттік
мекемесімен

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 37 сессии Жалагашского
районного маслихата
ЖАМАНОВ М.
Секретарь Жалагашского районного
маслихата
ЕСПАНОВ М.
СОГЛАСОВАНО:
Государственным учреждением
“Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области ”