“Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы №403 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 162 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қазанда № 6933 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 09.04.2021 № 74 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 403 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4819 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 желтоқсанда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2014 жылғы 23 желтоқсанда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасымен белгіленген мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерінде:
реттік нөмірлері 11, 23, 24, 26, 28, 29, 33-қатарлар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 34-қатармен толықтырылсын:
“
34
Жалағаш кенті, Төле би көшесі, № 25 үй
63 теңге 36 тиын
”.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Сарсенбаев

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года №403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14 октября 2019 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 октября 2019 года № 6933. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 апреля 2021 года № 74
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 09.04.2021 № 74 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года № 403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4819, опубликовано 20 декабря 2014 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 23 декабря 2014 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующие изменение и дополнение:
в размерах платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда), установленным приложением к указанному постановлению:
строки, с порядковыми номерами 11, 23, 24, 26, 28, 29, 33 исключить;
дополнить строку порядковым номером 34 следующего содержания:
“
34
поселок Жалагаш, улица Толе би, дом №25
63 тенге 36 тиын
”.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Сарсенбаев