Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Таң ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 18 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 7006 болып тіркелді
“Ветеринария туралы” Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңы 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және “Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетi Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы” мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық испекторының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 504 ұсынысы негізінде, Таң ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы, Таң ауылдық округі аумағында мүйізді ірі қара және ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты Таң ауылы мен Жаңақоныс елді мекенінде белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. “Шектеу iс-шараларын белгілеу туралы” Таң ауылдық округi әкімінің 2019 жылғы 19 тамыздағы № 12 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6894 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Таң ауылдық округі әкімі А. Байнахатов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Тан Жалагашского района Кызылординской области от 5 декабря 2019 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 декабря 2019 года № 7006
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года “О ветеринарии” и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения “Жалагашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан” от 3 декабря 2019 года № 504, аким сельского округа Тан РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Тан и населенном пункте Жанаконыс установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого и мелкого скота на территории сельского округа Тан Жалагашского района.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Тан от 19 августа 2019 года № 12 “Об установлении ограничительных мероприятий” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6894, опубликовано 24 августа 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Тан А. Байнахатов