"Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №258 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 297 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 6769 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 158 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 11.08.2022 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексi" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексiнiң 19-1 бабының 1) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 258 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6577 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №258 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10 апреля 2019 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 апреля 2019 года № 6769. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 158
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11.08.2022 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 258 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6577, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 08 января 2019 года) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.