Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 215 "Жоғары және жоғары білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2018 - 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қаңтарда № 3799 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 215 "Жоғары және жоғары білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3709 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қазанда жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жоғары білімі бар кадрларды даярлаудың 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
"1. Білім" бөлімінде:
1 реттік нөмірлі жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
1
5В010500
Дефектология
28
";
мынадай мазмұндағы 8 бөліммен толықтырылсын:
"
8. Әлеуметтік ғылымдар, экономика және бизнес
25
5В050400
Журналистика
2
".
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.Ә. Сейдалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е.Тоғжанов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 6 сентября 2018 года № 215 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2018-2019 учебный год"
Постановление акимата Мангистауской области от 10 января 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 января 2019 года № 3799
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 6 сентября 2018 года № 215 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2018-2019 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3709, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 октября 2018 года) следующие изменение и дополнение:
в государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2018-2019 учебный год, утвержденный указанным постановлением:
в разделе "1. Образование":
строку, порядковый номер 1 изложить в новой редакции:
"
1
5В010500
Дефектология
28
";
дополнить разделом 8 следующего содержания:
"
8. Социальные науки, экономика и бизнес
25
5В050400
Журналистика
2
".
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" (Сейдалиев А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Сакеева Р.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов