Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 ақпандағы № 31 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 3829 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е.Ж. Есбергенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары М.Н. Сқақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2019 жылғы "28" ақпандағы
№ 31 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 156 "Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2754 болып тіркелген, 2015 жылы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 399 "Маңғыстау облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2956 болып тіркелген, 2016 жылы 27 қантарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 70 "Маңғыстау облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3005 болып тіркелген, 2016 жылы 15 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 28 февраля 2019 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 марта 2019 года № 3829
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление по делам регилий Мангистауской области" (Есбергенов Е.Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Скакова М.Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от "28" февраля 2019 года № 31
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 1 июня 2015 года № 156 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по делам религий Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2754, опубликовано 15 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Мангистауской области от 18 декабря 2015 года № 399 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по вопросам молодежной политики Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2956, опубликовано 27 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата Мангистауской области от 14 марта 2016 года № 70 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3005, опубликовано 15 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").