Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 335 "Маңғыстау облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 77 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 3878 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 335 "Маңғыстау облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2902 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық -құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылсын деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Н.Х. Айтжан) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Н.И. Қилыбайға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 335 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление индустриально-инновационного развития Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 26 апреля 2019 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 апреля 2019 года № 3878
В соответствии с законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 335 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление индустриально-инновационного развития Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2902, опубликовано 18 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Управление индустриально -инновационного развития Мангистауской области" (Айтжан Н.Х.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Килыбай Н.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов