Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 шілдедегі № 29/345 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 шілдеде № 3950 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2955 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларына қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысының уақытша міндетін атқарушы А.Е. Ерболов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Ғұбашов
Маңғыстау облыстық мәслихаты хатшысының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы А. Қуанов
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2019 жылғы 5 шілдедегі
№ 29/345 шешіміне
қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 29/435 шешімімен бекітілген
Маңғыстау облысында ортақ
су пайдаланудың Қағидаларына
қосымша
Маңғыстау облысының аумағында орналасқан су объектілерінде шомылу, ауыз су және шаруашылық қажеттіліктерге су алу, мал суару, шағын кемелерде және басқа да жүзу құралдарында жүзу тыйым салынған жерлер
Ақтау қаласы бойынша:
1) ұзындығы 300 метр және ені 20 метр құрайтын, 4 шағын аудан "Каспиан Ривьера" қонақүйінен бастап 5 шағын аудандағы М. Өскінбаев атындағы облыстық филармонияға дейін Т.Г. Шевченко ескерткішінен төмен түсу бағыты;
2) ұзындығы 100 метр және ені 20 метр құрайтын "Шора" су каналының жағалау аймағы.
Түпқараған ауданы бойынша:

О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/435 "О Правилах общего водопользования в Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 5 июля 2019 года № 29/345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 июля 2019 года № 3950
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года №29/435 "О Правилах общего водопользования в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2955, опубликовано 26 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение к Правилам общего водопользования в Мангистауской области, утвержденным указанным решением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (временно исполняющий обязанности руководителя аппарата Ерболов А.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Губашов
Временно осуществляющий полномочия
секретаря Мангистауского областного маслихата А. Куванов
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 5 июля 2019 года № 29/345
Приложение
к Правилам общего водопользования
в Мангистауской области,
утвержденным решением Мангистауского
областного маслихата
от 10 декабря 2015 года № 29/435
Места, где запрещены купание, забор воды для питьевых и хозяйственных нужд, водопой скота, катание на маломерных судах и других плавучих средствах на водных объектах, расположенных на территории Мангистауской области
по городу Актау:
1) от гостиницы "Каспиан Ривьера" в 4 микрорайоне до областной филармонии имени М. Оскинбаева по спуску памятника Т.Г. Шевченко в 5 микрорайоне, протяженностью 300 метров и шириной 20 метров;
2) водоканал "Шора", протяженностью прибрежный зоны 100 метров и шириной 20 метров.
по Тупкараганскому району:

1) ұзындығы 2000 метр және ені 30 метр құрайтын, "Ақтау-Форт-Шевченко" тас жолының "43 шақырымы";
2) ұзындығы 900 метр және ені 30 метр құрайтын 64 шақырымдағы "Голубая бухта";
3) ұзындығы 3200 метр және ені 30 метр құрайтын 86 шақырымдағы "Саура";
4) ұзындағы 3700 метр және ені 30 метр құрайтын Форт-Шевченко қаласынан 30 шақырымда орналасқан "Тамшалы" және ұзындағы 3000 метр; ені 30 метр құрайтын Таушық ауылынан 20 шақырым жердегі "Сартас" жағалау аймақтары.

1) прибрежные зоны "43 километр" трассы "Актау-Форт-Шевченко", протяженностью 2000 метров и шириной 30 метров;
2) 64 километр "Голубая бухта", протяженностью 900 метров и шириной 30 метров;
3) 86 километр "Саура", протяженностью 3200 метров и шириной 30 метров;
4) 30 километр от города Форт-Шевченко "Тамшалы", протяженностью 3700 метров и шириной 30 метров; 20 километр от села Таушык "Сартас", протяженностью 3000 метров и шириной 30 метров.