Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/440 "Бейнеу ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 30/358 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 тамызда № 3978 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 3/50 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңдарына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 16-04/679 "Жануарларды өткізу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10131 болып тіркелген), сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 11 ақпандағы № 10-11-257 ақпараттық хатының негізінде Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Бейнеу ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау қағидалары туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/440 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2952 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
Бейнеу ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау Қағидасында:
10 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Жеке және заңды тұлғалар ветеринария саласында қызмет атқаратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін, жергілікті атқарушы органдарымен құрылған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды, мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық бақылау және қадағалау органдарды жаңадан алынып жатқан (алынған) жануарды (жануарларды), оны (оларды) өткізу туралы олар белгіленген пунктке келгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде хабарлайды.";
36 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"36. Бейнеу ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау Қағидасының сақталуын бақылауды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік органдар ("Бейнеу аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Бейнеу ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі) жүзеге асырады.".

О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/440 "О Правилах содержания животных на территории населенных пунктов Бейнеуского района"
Решение Мангистауского областного маслихата от 9 августа 2019 года № 30/358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 августа 2019 года № 3978. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28 мая 2021 года № 3/50
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и Приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 16-04/679 "Об утверждении Правил реализации животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10131), а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 11 февраля 2019 года № 10-11-257 Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/440 "О Правилах содержания животных на территории населенных пунктов Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2952, опубликовано 27 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах содержания животных на территории населенных пунктов Бейнеуского района:
пункт 10 изложить в новой редакции следующего содержания:
"10. Физические и юридические лица извещают подразделения местных исполнительных органов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии, государственные ветеринарные организации, созданные местными исполнительными органами, органы государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора о вновь приобретенном (приобретенных) животном (животных), его (их) реализации в течение трех рабочих дней после их прибытия в пункт назначения.";
пункт 36 изложить в новой редакции следующего содержания:
"36. Контроль за соблюдением Правил содержания животных на территории населенных пунктов Бейнеуского района осуществляют государственные органы (государственное учреждение "Бейнеуский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии", государственное учреждение "Бейнеуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" и государственное учреждение "Отдел полиции Бейнеуского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан") в соответствии с законодательством Республики Казахстан.".

2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысының міндетін уақытша атқарушы А. Ерболов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Маңғыстау облыстық мәслихатының әлеуметтік мәселелер және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы А. Меңдібаев) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Меңдібаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (временно исполняющий обязанности руководителя аппарата А. Ерболов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мангистауского областного маслихата по социальным вопросам и вопросам законности и правопорядка (председатель комиссии А. Мендибаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Мендибаев
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев