Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/335 "Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 29/314 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 4098 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қазандағы № 7/58 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 13.10.2021 № 7/58 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/335 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2921 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы";
1 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының әлеуметтік мәселелер және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ы. Көшербай) жүктелсін.
3. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы
С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 11 декабря 2015 года № 35/335 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2019 года № 29/314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 января 2020 года № 4098. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13 октября 2021 года № 7/58
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13.10.2021 № 7/58 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 11 декабря 2015 года № 35/335 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2921, опубликовано 31 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау";
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау согласно приложению.";
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по социальным вопросам и вопросам законности и правопорядка (Ы. Кошербай).
3. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Актауского городского маслихата
С. Закенов
Приложение
к решению Актауского городского

2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 29/314 шешіміне
қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 35/335 шешіміне
қосымша
Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Құны, теңгемен/ айына ҚҚС есептелмегенде
1.
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілер
1 м³
1 198
2.
Жеке тұлғалар
1 адам
223,2
Аббревиатуралардың ажыратып жазылуы:
"ҚҚС" - қосылған құн салығы;
"м³" - текше метр.

маслихата от 12 декабря 2019 года
№ 29/314
Приложение
к решению Актауского городского
маслихата от 11 декабря 2015 года
№ 35/335
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге/ месяц без учета НДС
1.
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
1 198
2.
Физические лица
1 человек
223,2
Расшифровка аббревиатур:
"НДС" - налог на добавленную стоимость";
"м³" - кубический метр.