Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/63 "Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 маусымдағы № 31/315 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 маусымда № 3930 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 28 қазандағы 2022 жылғы № 20/196 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 20/196 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 409 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 17634 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 29 қаңтардағы № 10-15-196 ұсынысының негізінде, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/63 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3246 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
қосымшада:
реттік нөмірі 6-жол келесідей редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
0,14
";
реттік нөмірі 7-жол келесідей редакцияда жазылсын:
"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелері
1 төсек-орын

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/63 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 6 июня 2019 года № 31/315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 июня 2019 года № 3930. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28 ноября 2022 года № 20/196.
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28.11.2022 № 20/196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 15 октября 2018 года № 409 "О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17634), а также на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 29 января 2019 года № 10-15-196, Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/63 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3246, опубликовано 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении:в строку, порядковый номер 6 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
строку, порядковый номер 7 изложить в следующей редакции:
"
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место

сауда орнының 1 м2
-
";
реттік нөмірі 16-жол алынып тасталсын.
2. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аббреавиатураның ажыратылып жазылуы:
м² - шаршы метр.
Сессия төрағасы А.Бекова
Қарақия аудандық мәслихатының
хатшысы А.Мееров

1 м2 торгового места
-
";
строку, порядковый номер 16 исключить.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Расшифровка аббревиатуры:
м2 – метр квадратный.
Председатель сессии А.Бекова
Секретарь Каракиянского
районного маслихата А.Мееров