Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 3 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 3890 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 24 бабының 6 тармағына сәйкес Маңғыстау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы №12 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2787 болып тіркелген, 2015 жылы 19 тамыздағы "Жаңа өмір" газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
қосымшада:
№166 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Орталық шағын ауданының барлық тұрғын үйлері, Қызылтұран шағын ауданының №№ 1-100 тұрғын үйлері, Қарашоқы шағын ауданының Мешіт – Базарлы автокөлік жолының шығыс жағында орналасқан барлық тұрғын үйлер, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті Маңғыстау ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі, №14 теміржол бекетінің тұрғын үйлері.".
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Шарқатбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Көшмағанбетов

О внесении изменения в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе"
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 16 мая 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 мая 2019 года № 3890
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 6 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Мангистауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года №12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2787, опубликовано в газете "Жаңа өмір" от 19 августа 2015 года) следующее изменение:
в приложении:
избирательный участок №166 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 166
Центр: село Шетпе, здание районного дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".
Границы: все жилые дома микрорайона Орталык, жилые дома №№ 1-100 микрорайона Кызылтуран, все жилые дома, расположенные на восточной стороне автодороги Мечеть-Базарлы микрорайона Карашокы, государственное учреждение "Отдел полиции Мангистауского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", жилые дома железнодорожного разъезда № 14.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (руководитель аппарата Шаркатбаева Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов