Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 4/30 "Түпқараған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 32/255 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 шілдеде № 3960 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 04 қарашадағы 2021 жылғы № 8/46 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 04.11.2021 № 8/46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 10 бабының 3 тармағына, 50 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 409 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 17634 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Түпқараған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 4/30 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3127 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Кельбетова Э.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.

О внесении изменения в решение Тупкараганского районного маслихата от 8 июля 2016 года № 4/30 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Тупкараганскому району"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 23 июля 2019 года № 32/255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 июля 2019 года № 3960. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 04 ноября 2021 года № 8/46
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 04.11.2021 № 8/46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 10, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 15 октября 2018 года № 409 "О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17634), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 8 июля 2016 года № 4/30 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3127, опубликовано 19 августа 2016 года в информационно - правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета Тупкараганского районного маслихата (председатель комиссии Озгамбаев К.).

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А. Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 шілдедегі
№ 32/255 шешіміне
қосымша
Түпқараған аудандық мәслихатының
2016 жылғы 8 шілдедегі
№ 4/30 шешіміне
қосымша
Түпқараған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер Есептік бірлік Коммуналдық қалдықтардың жинақталуының орташа жылдық нормасы, м³
1
Жайлы үй және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Тупкараганского районного маслихата А. Досанова
Приложение
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 23 июля 2019 года № 32/255
Приложение
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 8 июля 2016 года № 4/30
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Тупкараганскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовая норма накопления коммунальных отходов, м³
1
Домовладения благоустроенные и домовладения неблагоустроенные
1 житель