Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 35/371 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 шілдедегі № 43/415 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 тамызда № 3965 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 05 шілдедегі № 29/343 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3949 болып тіркелген), шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 35/371 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3794 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 143 517,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 915 851,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51 926,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 955 373,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 11 220 366,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 590 538,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 015,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 189 374,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 144 359,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 507 963,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -507 963,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 189 374,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 716 401,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 063,5 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2019 года № 35/371 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 25 июля 2019 года № 43/415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 августа 2019 года № 3965
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 05 июля 2019 года №29/343 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3949), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2019 года № 35/371 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3794, опубликовано 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1)доходы – 18 143 517,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 915 851,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51 926,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 955 373,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 220 366,0 тысяч тенге;
2)затраты – 17 590 538,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 015,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 189 374,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 144 359,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 507 963,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -507 963,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 189 374,5 тысяч тенге;
погашение займов – 716 401,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 063,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:

"2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 700 411,5 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 372 995,1 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 435 926,4 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 246 305,5 мың теңге;
Баянды ауылына – 211 246,0 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 219 207,1 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 467 308,4 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 747 423,0 мың теңге.";
3 тармақтың 3) тармақшасы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 18,6 пайыз;";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"2. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 2 700 411,5 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 372 995,1 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 435 926,4 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 246 305,5 тысяч тенге;
села Баянды – 211 246,0 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 219 207,1 тысяч тенге;
сельского округа Кызылтобе – 467 308,4 тысяч тенге;
села Мангистау – 747 423,0 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 18,6 процентов;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).
3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.