Әкімдіктің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 "Қарасу ауданының Целинное ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 150 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 8349 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 3 және Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 161 бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7123 болып тіркелген) сәйкес және қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қарасу ауданының Целинное ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 қаулысына (2015 жылғы 17 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5358 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

О внесении изменений в постановление акимата от 12 января 2015 года № 1 "Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Целинное Карасуского района"
Постановление акимата Костанайской области от 11 апреля 2019 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2019 года № 8349. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Костанайской области от 24 мая 2017 года № 3 и решением маслихата Костанайской области от 24 мая 2017 года № 161 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7123) и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Целинное Карасуского района" от 12 января 2015 года № 1 (опубликовано 17 февраля 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5358) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить зону санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района согласно приложениюк настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 150 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 12 қаңтардағы
№ 1 қаулысына
қосымша
Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесіндегі санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 0710
№ 0810
ұңғымалар
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 30 метр
0,6 гектар
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 57,5 метр
2,0 гектар
Радиусі – 406 метр
51,8 гектар
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекарасы "Қостанай облысы Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесіндегі санитарлық қорғау аймақтары" жобасының картографиялық материалында көрсетілген (тапсырыс беруші – "НурАл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
от 11 апреля 2019 года
№ 150
Приложение
к постановлению акимата
от 12 января 2015 года
№ 1
Зона санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района
Наименование источника водозабора
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважины:
№ 0710
№ 0810
Радиус – 30 метров вокруг каждой скважины
0,6 гектара
Радиус – 57,5 метров вокруг каждой скважины
2,0 гектара
Радиус – 406 метров
51,8 гектара
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражена в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района Костанайской области" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "НурАл").