Қостанай қаласының құрамдас бөліктерін атау және қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 қыркүйектегі № 2 және Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 2 қыркүйектегі № 426 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қыркүйекте № 8656 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 9 тамыздағы қорытындысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қаласының атауы жоқ көшесіне Дмитрий Герасимовтың есімі берілсін.
2. Қостанай қаласының Юрий Гагарин көшесі Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы деп қайта аталсын.
3. Қостанай қаласының Гвардейская көшесі Юрий Гагарин көшесі деп қайта аталсын.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрағасы О. Даниленко
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов

О наименовании и переименовании составных частей города Костанай
Совместное постановление акимата Костанайской области от 2 сентября 2019 года № 2 и решение маслихата Костанайской области от 2 сентября 2019 года № 426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2019 года № 8656
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 9 августа 2019 года, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице города Костанай имя Дмитрия Герасимова.
2. Переименовать улицу Юрия Гагарина города Костанай на проспект Нұрсұлтан Назарбаев.
3. Переименовать улицу Гвардейская города Костанай на улицу Юрия Гагарина.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии Костанайского областного маслихата О. Даниленко
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов