Әкімдіктің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 659 "Рудный қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 1179 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 қыркүйекте № 8659 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 18 тамыздағы № 785 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 18.08.2023 № 785 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы" 2016 жылғы 13 маусымдағы № 659 қаулысына (2016 жылғы 24 маусымда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6485 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі барлық маршруттар үшін бірыңғай 80 теңге көлемінде белгіленсін.".
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Гаязов

О внесении изменения в постановление акимата от 13 июня 2016 года № 659 "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 18 сентября 2019 года № 1179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 сентября 2019 года № 8659. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 18 августа 2023 года № 785
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 18.08.2023 № 785 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Рудного "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного" от 13 июня 2016 года № 659 (опубликовано 24 июня 2016 года в городской газете "Рудненский рабочий", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6485) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить единый для всех маршрутов тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в размере 80 тенге.".
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Гаязов