2019 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша табиғи - климаттық аймақтар бөлігіндегі Әулиекөл ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 тамыздағы № 169 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 тамызда № 8632 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша табиғи - климаттық аймақтар бөлігіндегі Әулиекөл ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Әулиекөл ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 5 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Е. Теменов
Әкімдіктің
2019 жылғы "19" тамыздағы
№ 169 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша табиғи - климаттық аймақтар бөлігіндегі Әулиекөл ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы өнімінің түрі
Егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
II табиғи-климаттық аймақ (дала аймағы)
1
Жұмсақ жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Аулиекольского района в разрезе природно - климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2019 год
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 19 августа 2019 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 августа 2019 года № 8632. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Аулиекольского района в разрезе природно - климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2019 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства акимата Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 5 мая 2019 года.
Аким района Е. Теменов
Приложение
к постановлению акимата
от "19" августа 2019 года
№ 169
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Аулиекольского района в разрезе природно - климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2019 год
Вид продукции растениеводства
Начало и завершение посевных работ
II природно-климатическая зона (зона степная)
1
Яровая мягкая пшеница