Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Черняев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 8432 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы Черняев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы Черняев ауылдық округі әкімінің 29.03.2019 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Қарасу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 01-21/103 ұсынысы негізінде Черняев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Қарасу ауданы Черняев ауылдық округі Тучковка ауылының аумағында орналасқан "Кемел-Қарасу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығының фермасы аумағына мүйізді ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қарасу ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Қарасу аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Черняев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Черняевского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 13 мая 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 мая 2019 года № 8432. Утратило силу решением акима Черняевского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 29 августа 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Черняевского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 29.08.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Карасуского района от 16 апреля 2019 года № 01-21/103 аким Черняевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Кемел – Қарасу", расположенной на территории села Тучковка Черняевского сельского округа Карасуского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Карасуского района" (по согласованию), государственному учреждению "Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Карасуское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровье Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Черняевского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Черняев ауылдық округінің әкімі Б. Айтбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі Қоғамдық
денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай
облысы қоғамдық
денсаулық сақтау
департаментінің Қарасу
аудандық қоғамдық
денсаулық сақтау
басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ В. Кайер
2019 жылғы 13 мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық
бақылау және
қадағалау комитетiнiң
Қарасу аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________ Е. Таукеев
2019 жылғы 13 мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы
әкімдігінің ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ С. Тасиков
2019 жылғы 13 мамыр

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Черняевского сельского округа Б. Айтбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Карасуское районное
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровье
Костанайской области
Комитета охраны
общественного здоровья
Министерства здравохранения
Республики Казахстан"
_____________ В. Кайзер
13 мая 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Карасуская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
____________ Е. Таукеев
13 мая 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел
ветеринарии акимата
Карасуского района"
____________ С. Тасиков
13 мая 2019 года