Әкімнің 2018 жылғы 24 тамыздағы № 6 "Қостанай ауданы Глазунов ауылдық округінің Глазунов ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 7 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 8832 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 19 және Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 348 "Қостанай облысы Қостанай ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8173 болып тіркелген) сәйкес әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің "Қостанай ауданы Глазунов ауылдық округінің Глазунов ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" 2018 жылғы 24 тамыздағы № 6 шешіміне (2018 жылғы 18 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8038 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбында және барлық мәтіні бойынша "Глазунов" сөзі "Айсары" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және барлық мәтіні бойынша "Глазуновка", "Глазуновского" сөздері "Айсары", "Айсаринского" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 маусымдағы қорытындысы негізінде әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. "Қостанай ауданының Айсары ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айсары ауылдық округінің әкімі Б. Нургазин

О внесении изменений в решение акима от 24 августа 2018 года № 6 "О переименовании составных частей села Глазуновка Глазуновского сельского округа Костанайского района"
Решение акима Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 19 декабря 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 декабря 2019 года № 8832
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", совместным постановлением акимата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 19 и решением маслихата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 348 "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Костанайского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8173) аким РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима "О переименовании составных частей села Глазуновка Глазуновского сельского округа Костанайского района" от 24 августа 2018 года № 6 (опубликовано 18 сентября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8038) следующие изменения:
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слово "Глазунов" заменить словом "Айсары";
в заголовке решения и по всему тексту на русском языке слова "Глазуновка", "Глазуновского" заменить словами "Айсары", "Айсаринского";
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения областной ономастической комиссии от 20 июня 2018 года аким РЕШИЛ:".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Айсаринского сельского округа Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айсаринского сельского округа Б. Нургазин